Fark Yaratan Uygulamalar

Takım ruhuna önem veriyoruz, yaptığımız işe heyecan duyuyoruz ve birbirimizden aldığımız güçle büyüyoruz.

TEKNASYON PITSTOP

TEKNASYON PITSTOP

Teknasyon Yazılım olarak her gün büyüyen, yaratıcı ve dinamik ekibimizle gelişimin ve eğlencenin tadını aynı anda çıkarıyoruz. Her yıl geleceğimizi planladığımız, geride bıraktığımız yılı değerlendirdiğimiz ve başarılarımızı birlikte kutladığımız "Teknasyon Pitstop" buluşması ile yoğun iş temposuna küçük bir mola veriyoruz. Sektörün önde gelen isimleri ve konusunda uzman eğitmenlerle yaptığımız farklı çalışmalar ve söyleşilerle kendimize yeni hedefler belirliyor ve önümüzdeki dönem planlarımızı konuşuyoruz.

HER ZAMAN EĞİTİME DEVAM

HER ZAMAN EĞİTİME DEVAM

Ekibimizin bireysel gelişim ve kariyer hedefleri için ihtiyaç duydukları konularda eğitim almalarına destek oluyoruz. Konusunda uzman isimlerle destek eğitimler vermeye devam ediyoruz.

Tüm Teknasyon çalışanları, elementary'den speaking club'a kadar farklı seviyelere yönelik oluşturulmuş sınıflarda İngilizce derslerine katılarak uluslararası projelerde etkin yer alabiliyor ve gelişen dünyaya daha iyi uyum sağlayabiliyorlar.

EKİBİMİZE DEĞER VERİYORUZ

EKİBİMİZE DEĞER VERİYORUZ

"Arkadaşına Teşekkür Et"  uygulamamızla çalışanlarımız, aynı projede veya farklı alanlarda kendilerine yardımcı olan çalışma arkadaşlarına sistem üzerinden teşekkür ederek "Bonus" gönderebiliyor.

"Arkadaşını Öner" uygulaması ile açık pozisyonlarımız için bizlere yeni takım arkadaşları kazandıran tüm çalışanlarımız "Prim" kazanabiliyor.

TEKNASYON LABS

TEKNASYON LABS

Yapılan araştırmalar; şirket içi eğitmenler tarafından hazırlanan ve verilen eğitimlerin işe katkısının daha yüksek olduğunu gösteriyor. Teknasyon olarak biz de gücümüzü aldığımız çalışanlarımızdan oluşturduğumuz iç eğitmenlerimizle"TeknasyonLabs" adını verdiğimiz Teknik Gelişim Seminerleri' düzenliyoruz. Şirket kültürümüz ve öğrenen organizasyon açısından verimli ve keyifli geçeceğini düşündüğümüz seminerlerimizin içeriklerini https://engineering.teknasyon.com'da sizlerle de paylaşıyoruz. Teknasyon, gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

BEYAZ GÖLGE

BEYAZ GÖLGE

Mevcut çalışanlarımızdan belirlediğimiz Beyaz Gölgeler ile işe yeni başlayan ekip arkadaşımızlarımızın, işe uyumunu hızlandırmaya, kolaylaştırmaya ve ona rehberlik etmeye devam ediyoruz.

DİJİTALTRANSFORMASYON

DİJİTAL TRANSFORMASYON

İç eğitmenlerimizle birlikte, yazılım geliştirmede çevik yaklaşımları uygulamaya başladık. Agile ve scrum metodolojileri ile proje yönetim süreçlerimizi mükemmelleştiriyor ve iş yönetimimizi sağlıyoruz.

360 DERECE PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ

360 DERECE PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ

Teknasyon olarak adil performans değerlendirmesine önem veriyoruz. Çok kaynaklı bir uygulama olan 360 derece performans değerlendirme sistemi ile her çalışanı farklı pozisyonlardan en az 4 kişi değerlendiriyor. Yılda iki kez yapılan bu uygulama, gerçekçi hedeflerle çalışanların mesleki, bireysel ve davranışsal yeterliliklerini ölçerek, verimliliği en üst seviyeye taşıyor.

Teknasyon'da Hayat

Ofislerimizi, çalışanlarımızın kendilerini her an özgür hissedebilecekleri, enerjilerini ve motivasyonlarını her zaman en yukarıda tutacak şekilde tasarladık.